Serial „Dynastia” znów na małym ekranie

Zrealizowany dla telewizji ABC w latach 80 – tych  serial ” Dynastia”, był w Polsce  jednym z największych, telewizyjnych hitów. Cały kraj był pod wrażeniem luksusu i bogactwa pokazanego w tym obrazie.Główny wątek tasiemca to walka dwóch żon, bogacza Blake’a Carringtona – obecnej (s Krystle i byłej Alexis. W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collinks. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell.

Władza kanału The CW podjęła decyzję i na mały ekran ma  powrócić doskonale znana Polakom, saga rodziny Carringtonów i Colbych. Został  zamówiony  odcinek pilotażowy nowej „Dynastii”.
Nad realizacją nowej wersji ” czuwać będą Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Plan realizacji będą wspierać  twórcy oryginału,  Esther Shapiro i Richard Shapiro. Akcja będzie dotyczyła czasów współczesnych. Bohaterami teraz też będą członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, wojujący o przejęcie wpływów nad fortuną.  Historia przedstawiona zostanie głównie z perspektywy Fallon, córki Blake’a Carringtona oraz jego żony Cristal.
Premiera nowych odcinków serialu ” Dynastia”  odbędzie się prawdopodobnie na przełomie 2017 i 2018 roku.

Przeczytaj również...