Witaj!

Strony (4):
Ocena wątku:
  • 144 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emerytury dla mężczyzn i inne problemy
#21
Naprawdę warto przeczytać

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7513...iwosc.html
 
#22
To łącze jest prawidłowe

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7513...ienic.html
 
 
#23
Panowie i Panie podpisujcie pismo do RPO, a może ktoś już wysłał indywidualnie.

Piszcie komentarze i informujcie inne osoby.
 
 
#24
Panie Joachimie i inni Panowie piszcie do RPO koniecznie,
Ja również wyślę pismo, bo mam też taki problem w rodzinie,

Zobaczymy jaka będzie reakcja.

Pozdrawiam EWA
 
 
#25
Przez cały czas działam i pisze.Poza tym dość skutecznie rozkręcam dyskusje na forum dot.emerytur dla roczników 49-68, przez co między innymi wzrasta ilość wpisów, kliknięć i wejść na Pani strone i nie tylko.Również serdecznie pozdrawiam Joachim.
 
#26
Wielkie dzięki panie Joachimie za aktywność i trafne komentarze.
Proszę o dalsze działania rozwijające forum.

Pozdrawiam
EWA
 
 
#27
Czy tu można jeszcze coś napisać ?
Czy tu można jeszcze coś napisać?
 
 
#28
można p.Piotrze
 
#29
no to piszcie
 
 
#30
Panowie z roczników 49-53 ze stażem pracy w 2008r.przynajmniej 35-letnim, obecnie bezrobotni ze lub bez świadczenia przedemerytalnego!
Złóżcie pozew zbiorowy NIE o emeryture tylko o odszkodowanie za
dyskryminacje.Odszkodowanie równe kwocie utraconych emerytur będzie z pewnością warte
zachodu (i dla nas i dla prawników)- zatem nie powinno być problemu ze znalezieniem
kancelarii prawnej, która by Was reprezentowała.
cd. Odszkodowania i dyskryminacja to obecnie modne i chodliwe tematy.W 2007r. pewien 60-latek w podobnej sprawie wygrał w sądzie.Póki nie wiadomo kiedy i co będzie z projektem OPZZ warto wykorzystać również inne możliwości dochodzenia swoich praw - nie można wywalczyć emerytury, to warto spróbować o odszkodowanie za dyskryminację! Prawda jest taka, że żaden polityk, dziennikarz, prawnik, sąd nie zajmie się
Waszą sprawą, dopóki sami nie weżniecie jej w swoje ręce.Gdyby nie fakt, że nadal mam to "szczęście w nieszczęściu" - pracę (od 46 lat), bez zastanowienia rozpoczołbym batalie sądową o odszkodowanie.
Pozdrawiam Joachim
 
Strony (4):


Skocz do: